NEMZETI FELSŐOKTATÁSI ÖSZTÖNDÍJ

A PTE Bölcsészettudományi Karának Pályázati és Ösztöndíj Bizottsága pályázatot hirdet NEMZETI FELSŐOKTATÁSI ÖSZTÖNDÍJ (korábbi elnevezése „köztársasági ösztöndíj”) elnyerésére a 2017/2018. TANÉVRE.

A pályázat célja a kiemelkedő tanulmányi eredményt elérő, illetőleg szakmai területen kimagasló munkát végző hallgatók támogatása.

Az ösztöndíjra a PTE BTK azon államilag támogatott (ösztöndíjas, részösztöndíjas) illetve költségtérítéses (önköltséges), teljes idejű (nappali tagozatos) alapképzésben, mesterképzésben, illetve osztatlan képzésben részt vevő hallgatói pályázhatnak, akik jelenlegi vagy korábbi tanulmányaik során legalább két félévre bejelentkeztek, és legalább 55 kreditet megszereztek.

További részletek és információk a pályázati felhívásban találhatók.

Beadási határidő (személyes benyújtás vagy postabélyegző dátuma):

2017. június 26., hétfő 14.00 óra.

Részletek itt: http://btk.pte.hu/kozlemenyek/pte_btk_nemzeti_felsooktatasi_osztondij_20172018_0