Nyitott órák - November 19-21

Szeretettel várunk téged, érdeklődő diákot, leendő hallgatónkat 2018. november 19-21. között a BTK NYITOTT ÓRÁIN!

A program során megnyitjuk a nagyközönség számára kurzusainkat, és három napig betekintést nyújtunk a nálunk zajló oktatásba, kutatásba. Célunk, hogy valódi élményt szerezhessenek a Karunk iránt érdeklődők az itt folyó képzésekről, és személyes élményeken, illetve pécsi bölcsész hallgatókkal való beszélgetéseken, tapasztalatcserén alapulva dönthesse el mindenki, melyik szak a leginkább számára való, és milyen szakon szeretne pécsi bölcsésszé válni.

Szinte mindegyik alapszakunk kurzusaiból kínálunk fel látogatható órákat, hogy az érdeklődők minél részletesebb benyomásokat szerezhessenek a nálunk folyó képzésekről.

A látogatható órák listája alábbi linken megtekinthető:

PTE BTK Néprajz - Kulturális Antropológia Tanszék